Pizza Płock, najlepsza pizzeria w mieście! Sprawdź

Kiszki grają marsza, a Ty dalej nie wiesz gdzie zjeść? Pizza, której nie zapomnisz, czeka na Ciebie w najlepszej pizzerii w Płocku. Niespotykany wcześniej smak, zapach i harmonia sprawią, że będzie to Twoje ulubione miejsca. Aromat przypraw i mnogość kolorów mogą oznaczać tylko jedno- włoska pizza i hiszpański klimat. https://dowozorro.pl/

Tworzymy pizze z pasją i sercem. Jesteśmy rodziną połączoną przez miłość do pizzy i ludzi. Tworzymy wspaniałą, rodzinną atmosferę i przyjmujemy wszystkich gości z największą radością. Nasze doświadczenie zawdzięczamy wieloletniej pracy i rozmowy z klientami. Dzięki temu wiemy, czego od nas oczekują i co lubią zjeść.

Pizzeria jedyna taka w Płocku

Nasza pizzeria to nie tylko pizza. W ofercie mamy dania włoskie, makarony, dania tradycyjna, zupy i sałatki. To sprawia, że jesteśmy miejscem na wszystkie imprezy okolicznościowe i każdą okazję. Pizza, chociaż wydaje się być prosta wymaga wielu przygotowań i lat praktyki. Idealne ciasto, odpowiednia temperatura i świeże składniki dają ze sobą poezję kulinarną dla naszych oczu i ust.

pizza płock, pizzeria płock, imprezy okolicznościowe płock, dowozorro pizza płock,

Różnorodność pizz

W ofercie znajdziesz pizze o wielu smakach i wymiarach. Najważniejszym wyborem jest: ciasto cienkie czy grube? U nas znajdziesz oba! Sos pomidorowy czy śmietanka, warzywa czy mięso – wszystko znajdziesz w naszych zaskakujących kompozycjach. Nie musisz się martwić o dziwne nazwy pizz, których nie wiesz jak wymówić. Mamy wszystko ponumerowane. Jesteśmy jedyną pizzerią w Płocku, w której znajdziesz takie dodatki do pizzy jak: orzeszki Pini, lazur, sezam, biała mozzarella, kiełbasa biała i Żywiecka oraz kurczak barbecue. Odnajdziesz u nas klasyczne pizze jak i te bardziej egzotyczne.

Zadowolimy wszystkich klientów, nawet tych najmłodszych. Dla tradycyjnych niejadków mamy specjalną ofertę pizza dla dzieci. Niekonwencjonalna pizza z czekoladą, bananem i cukierkami zaskoczy Twoje pociechy i ich rodziców i sprawi, że chętnie będą zasiadać do jedzenia.

Imprezy okolicznościowe w Płocku – tylko u nas !

Szczególne okazje potrzebują specjalnej obsługi. Samodzielne przygotowywanie sprawia, że często brakuje już sił w dniu przyjęcia. Imprezy okolicznościowe w naszej pizzerii to czysta przyjemność. Zajmiemy się wszystkim, jak trzeba. Wybierasz tylko dania ze specjalnego na tę okazję menu i niczym więcej nie musisz się martwić. Od samego wejścia goście poczują zapach z naszej kuchni i wprawią się w niesamowitą atmosferę. Pyszne jedzenie, zimne lub ciepłe napoje, nowoczesny wystrój i muzyka sprawiają, że zapomina się o całym świecie. https://dowozorro.pl/imprezy-okolicznosciowe-plock/

Pizza w klimatycznym lokalu

Jesteśmy w samym centrum Płocka przy hotelu Jedynka. Nasz lokal to wyjątkowe, eleganckie i nowoczesne wnętrze o hiszpańskim klimacie. Przestronna sala daje poczucie integracji i kameralnego spotkania ze znajomymi. Aromat, zapachy, muzyka i stylowy wystrój powodują, że nie chce się stąd wychodzić. Kochamy kiedy nasi klienci wielokrotnie wracają i za każdym razem witamy ich w tę samą profesjonalną obsługą.

Pizza na dowóz

Jeśli jesteś typem domownika albo właśnie wpadli do Ciebie niespodziewani goście – zamów naszą pizzę. Oferujemy szybką dostawę jeszcze gorącej pizzy i postaramy się, aby smakowała tak jak zaraz po wyłożeniu z pieca.

Zamów pizze już teraz

Ciesz się smakiem najlepszej pizzy w Płocku jak najszybciej. Zapomnij o głodzie, kiepskich lokalach i gumowatej pizzy. Zarezerwuj stolik w naszej pizzerii, a poznacz smak prawdziwej włoskiej pizzy w niesamowitym hiszpańskim klimacie w gronie miłośników i pasjonatów pizzy. Dbamy o zadowolenie każdego klienta. https://dowozorro.pl/zamow-online/

Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz