Dlaczego Wasze dzieci nie będą się nudzić w hotelu Santa Monica?

Gdy chcesz odpocząć i wyjechać gdzieś w nieznane, podczas poszukiwań natrafisz na zachęcające oferty skierowane do dorosłych. A co w takim razie z dziećmi? Każdy wiek ma to do siebie, że kieruje się on innymi zainteresowaniami i potrzebami. Przecież kilkuletni szkrab nie pomyśli o tym, by spędzić czas na masażu w SPA. Dzieci chcą się bawić, dzieci potrzebują ruchu i możliwości, by spełniać swoje zainteresowania. Gdzie w takim razie, w jakim hotelu na Mazurach Twoje dzieci nie będą się nudzić?

W pierwszej kolejności musimy wspomnieć, że Hotel Santa Monica jest miejscem dedykowanym rodzinom z dziećmi. Znajdziesz nas w Mikołajkach, gdzie Ty oraz Twoje pociechy będziecie mieli blisko do wielu atrakcji miasta. Jednak teraz chcielibyśmy Ci opowiedzieć o tym, co znajdą u nas Twoje dzieci.

Jak mogą spędzać czas dzieci w Hotelu Santa Monica?

Wasze dzieci mogą w bezpiecznym miejscu się bawić, podczas Waszego odpoczynku. Wszyscy wiemy jak bardzo zapracowani są rodzice oraz jak bardzo zasługują na chwilę relaksu i czas tylko dla siebie. Te warunki mogą zapewnić Waszym dzieciom Sale Zabaw. Trzy pomieszczenia, gdzie wszystkie przeznaczone są dla określonych grup wiekowych oraz dostosowane do ich potrzeb będą w stanie dostarczyć dzieciom bezpiecznej i kreatywnej zabawy. Szkraby będą mogły puścić wodze wyobraźni i dokazywać przez cały dzień. Z resztą zachęcamy do sprawdzenia, jak wyglądają Sale Zabaw.

Oprócz spędzania czasu w murach hotelu dzieci mogą wybrać się na hotelowy basen oraz zjeżdżalnie, które działają w okresie wiosenno-letnim. Z pewnością będą one się świetnie bawić korzystając z dmuchanych akcesoriów basenowych. Może nawet urządzić wspólny konkurs na zjeżdżalni? W końcu kierujecie się tu by wspólnie spędzać czas.
Na świeżym powietrzu również możecie odnaleźć plac zabaw. Bez niego nie obejdzie się żadne dziecko. Tylko dziecko może stworzyć niesamowite historie podczas zabaw w domku czy wspinając się podczas zabaw. Może odgrywać ono rolę odważnego rycerza lub po prostu bawić się w dom. Kto z nas tego nie robił w dzieciństwie? Najlepsze historie i przygody powstają podczas zabaw, tam gdzie dziecko ma pełne pole do popisu.
Pamiętasz jak, kiedyś chciałeś lub chciałaś spróbować za dziecka jazdy konnej. Może natchnienie do tego pomysłu przyniósł ci ulubiony film lub książka. Czy Twoje dziecko ma podobne zapędy? Nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować! Taką szansę ma ono u nas z pomocą kucyka – Fiony. Ważnym jest by spróbować tego pod odpowiednią opieką oraz z odpowiednim wyposażeniem. Może będzie to początek przygody z jeździectwem?
Hotel Santa Monica zapewnia atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Wewnątrz ścian hotelu Twoje dzieci będą miały zapewnioną opieką oraz atrakcje, które zapewnią im wiele możliwości na spędzanie czasu. Najważniejszy jest uśmiech dzieci.

Dodaj komentarz